Çağrı Merkezi: 0 533 638 12 68

Deocept Naruto Karakter Baskılı Oversize Kapüşonlu Sweatshirt

189,00 TL
249,90 TL
%24 İNDİRİM

Oversize Kesim

Ürün Açıklaması
  • 2 iplik şardonlu içi polar kumaş oversize kesim düşük omuz geniş kalıp
Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat ve İade
İade & Değişim Süresi Kaç Gündür ?

Sipariş Teslimatından sonraki 7 iş günü içerisindedir.

İade & Değişim Ücretli midir ?

İade & Değişim telebiyle gönderdiğiniz ürünlerin Kargo Masrafları hasarlı ürünlerde firmamıza , alıcı kaynaklı vazcayma durumunda sizlere aittir.

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez ?

Koparılmış, Tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Kullanılmış olmaları halinde lot hatası yok ise kabul edilmez.

Hangi Ürün/Ürünler İade&Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler ,baştan defolu olan ürünler,istenilen renk ve özellikte olmayan ürünler acil iade kapsamına girmektedir.Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı (ambalajı hasar görmemiş) durumunda iade&değişim kapsamına girmektedir.

Kredi Kartı ile Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır ?

Sipariş oluşturuken kullanmış olduğunuz kredi kartı yada banka kartına iade yapılır.Eğer iade esnasında bir sorun yaşanırsa;iade talebi oluştururken vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı olan kartınıza 15iş günü içinde iade işlemi gerçekleştirilir.Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise para banka tarafından iade edilir ve bu gecikmeden sorumlu değildir,doğru bilgiler daha sonra tarafımıza bildirildiği sürece aynı işlem tekrar yapılır.Bankanıza bağlı olarak,iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz,birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

İade Edilen Ürünün/ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır ?

Ürünler bize ulaştıktan sonra , ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra tarafımızdan kredi kartınıza vermiş olduğunuz banka kartına 15iş günü içinde iade işlemi gerçekleştirilir.Bankanıza bağlı olarak,iadenizi kartınızda yada banka kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç bankanıza bağlıdır ve müdahale etme hakkı yoktur.